ZAVOLEJTE NÁM

Přijďte si nechat změřit zrak nebo aplikovat kontaktní čočky

Brýlové čočky v Optika Bíma

Zarezervujte si měření zraku nebo aplikaci kontaktních čoček

Rezervace Jičín

Rezervace Turnov

Naše optika je řadu let certifikovaným specialistou na multifokální brýlové čočky Varilux - čočky, se kterými vám stačí jedny brýle na všechny vzdálenosti.

Brýlová skla Varilux jsou totiž založená na nanotechnologiích (Varilux S series). Díky tomu vám umožní hladký přechod z vidění do blízka přes střední vzdálenost (např. počítač) až po vidění do dálky.

Čočky Varilux vám můžeme vřele doporučit i díky antireflexní povrchové úpravě Crizal, která ochrání vaše brýle před poškrábáním, kapkami vody, prachem, odlesky a šmouhami - podívejte se na video.

Optifog

Moderní brýle se nemlží! Zamlžení brýlových skel je nejen nepříjemné, ale může být i nebezpečné. V naší optice proto nabízíme také brýlové čočky Optifog, které zůstávají perfektně čiré i při častých změnách teplot.

K těmto brýlovým čočkám obdržíte speciální hadřík pro čištění brýlí, který zároveň aktivuje vrstvu proti zamlžení.

Řešení pro digitální život

Díky novým digitálním zařízením se náš životní styl za posledních 10 let dramaticky změnil. Smartphony, tablety, počítače a televize se staly neodmyslitelnou součástí každého dne, což s sebou nese i zvýšenou námahu našich očí. Ty musí odolávat odleskům od obrazovek a jsou vystaveny škodlivému modro-fialovému světlu.

V naší optice doporučujeme brýlové čočky Eyezen s povrchovou úpravou Crizal Prevencia. Chrání zrak a podporují zaostřování. Nechte své oči relaxovat, i když jste neustále online. Tyto brýlové čočky jsou vhodné pro každodenní nošení a jsou dostupné i jako multifokální brýle Varilux Eyezen.

Podívejte se na video

Dioptrické sluneční brýle

Komfortní vidění ve vašich dioptriích je dostupné i pro sluneční brýle. A nemusíte se omezovat ve výběru obrub. Dioptrické sluneční čočky u nás najdete ve více než než 100 odstínech a to včetně gradálních barev.

Samozřejmostí je pak povchová úprava Crizal SUN UV, díky které jste chráněni před UV zářením s E-SPF 50.

V naší optice si také můžete vyzkoušet polarizační sluneční brýle. Eliminují odlesky například od vody nebo kapoty automobilu a přináší komfort a bezpečí nejen pro řidiče.

Jeden příklad za všechny: řidič, který řídí s polarizačními brýlovými čočkami XPERIO™, má kratší reakční dobu a při rychlosti 80 km/hod zastaví až o 7 m dříve (délka křižovatky).

Brýlové čočky na míru

Naše optika je vybavena unikátním přístrojem Visioffice, který umožňuje vyrobit až 5krát přesnější brýle přesně podle parametrů vašeho obličeje a zvolené brýlové obruby.

Technologie eyecode, která je k dispozici pro progresivní i jednoohniskové brýlové čočky, je unikátní systém pro prostorovou diagnostiku zraku.

Podívejte se na video

Menu

Potřebujete pomoc?
Zavolejte nám

493 532 952 - Jičín
481 322 277 - Turnov

Zarezervujte si měření zraku nebo aplikaci kontaktních čoček

Rezervace Jičín

Rezervace Turnov