ZAVOLEJTE NÁM

Přijďte si nechat změřit zrak nebo aplikovat kontaktní čočky

Brýlové čočky a obruby pro děti

Zarezervujte si měření zraku nebo aplikaci kontaktních čoček

Rezervace Jičín

Rezervace Turnov

Zdraví dítěte je pro nás, rodiče, samozřejmě to nejdůležitější. Děláme však opravdu všechno pro to, abychom mu zajistili zdravý zrak?

  • První vyšetření zraku očním lékařem se doporučuje provést ve věku 3 let.
  • Pokud se v rodině vyskytuje myopie, hyperopie, cukrovka či jakákoli dědičná zraková vada, k očnímu lékaři s dítětem prakticky musíte - včas diagnostikované vady zraku se může podařit vyléčit a předejít tak nošení brýlí v dospělosti.

Brýle pro děti rozhodně nemusí představovat traumatizující zážitek. Naopak! V naší optice jim vyberete např. obruby s oblíbenými hrdiny dětských filmů.

Vás, rodiče, však bude zajímat hlavně funkční stránka dětských brýlí. Už v tuto chvíli vám můžeme doporučit brýle s následující specifikací.

  • Materiál Airwear, který je 12krát odolnější proti rozbití než klasická brýlová čočka a zároveň o 30 % tenči a lehčí.
  • Povrchová úprava Crizal, se kterou jsou (nejen) dětské brýle odolné proti viditelným otiskům prstů, poškrábání, dešti a usazování prachu. Snadno se čistí a navíc chrání zrak vašeho dítěte před UV zářením - i u čirých brýlových skel (E-SPF 25).
  • Crizal Prevencia jde ještě dál a chrání zrak před modrofialovým zářením z počítačů, které může být obzvlášť pro citlivý dětský zrak z dlouhodobého hlediska nebezpečné.

A víte, že dětský zrak je 6krát citlivější na UV záření než zrak dospělých? Ve videu se dozvíte více a především to, jak vybrat správné sluneční brýle nejen pro děti.

Podívejte se na video

Potřebujete pomoc?
Zavolejte nám

493 532 952 - Jičín
481 322 277 - Turnov

Zarezervujte si měření zraku nebo aplikaci kontaktních čoček

Rezervace Jičín

Rezervace Turnov